Szkolna brać wrestlingu

Forum Szkolnej Braci Wrestlingu


#1 2010-02-10 13:47:39

Triple H

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 20
Punktów :   
Ulubienie Wrestlerzy: Triple H,Rey Mysterio,Taker
Nasi wrestlerzy(zawodnicy występujący na meczach): Triple H,Destructor,Pitbull

Pierwsza gala na SBW!!

na początku sorry że bez filmów bo mi się coś program do nagrywania schrzanił i nie mogłem nagrać.dzisiaj będę pisał tylko zwycięzców
Na następnych galach będę dodawał filmy


na ring wchodzi Chris Jericho.Chyba ma coś do powiedzenia.
Jericho:Big show po swojej kontuzji musiał na zawsze odejść z wrestlingu.więc moim tag team partnerem zostaje Big Daddy V!! Razem z nim zdobędziemy
zunifikowane pasy tag team!
Jericho wychodzi z ringu.

komentator:ohoho! wygląda na to że mamy nowy tag team! ale teraz odbędzie się walka pomiędzy DX a Jericho i Big Daddy V!!

DX Vs Jericho i Big Daddy V

Zwycięscy:DX po wykonaniu przez Triple H Pedigree na Jericho i przejściu do Pinu.

Komentator:Łał! cóż to była walka! nawet Shawn Michaels wykonał Sweet Chin Music na Big Daddy V! a teraz zobaczymy walkę o bycie
pretendentem do Pasa Wagi Ciężkiej pomiędzy Blakem(czytaj blejkiem) a CM Punkiem!

Blake Vs CM Punk

Zwycięzca:Blake po wykonaniu swojej akcji kończącej:Blake Bottom


Komentator:To mnie teraz Blake zadziwił! walka ta trwała dosłownie 2 minuty!!! Blake tylko ogłuszył CM Punka i wykonał Blake Bottom! ten młody zawodnik
coraz bardziej powiększa swoją sławę!  a teraz main event(Główna walka) wieczoru! walka pomiędzy Johnem Morissonem a Drew McIntyre o pas
Interkontynentalny!

Drew McIntyre vs John Morisson

zwycięzca:Drew Mcintyre.Wygrał bo od tyłu ogłuszył sędziego który padł jak długi!potem Tommy Deniro odwrócił uwagę Morissona a Drew wykonał DDT


Komentator:No ca za strata! McIntyre obronił pas interkontynentalny przy pomocy Denira! takich walk nie lubię! Ale to już koniec Gali.Żegnamy się z wami!
Do następnej gali


cały spis moich zawodników:
Destructor,Pitbull,Triple H,Karol,Shawn Michaels,Jeff Hardy,Blake

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-perkusyjne.pun.pl www.survivor.pun.pl www.superstulatek.pun.pl www.shiroame.pun.pl www.nerwica.pun.pl